Wybielanie zębów Kraków

Zapraszamy do naszej nowoczesnej kliniki Estetica Beauty Dent w Krakowie na profesjonalne i skuteczne zabiegi wybielania zębów. Wiemy jak ważny dla naszych pacjentów jest śnieżnobiały i zdrowy uśmiech. Zapewnia nam lepszy wizerunek, a co za tym idzie dobre samopoczucie oraz pewność siebie, szczególnie w kontakcie z innymi ludźmi. Mając na uwadze tej oraz inne czynniki stworzyliśmy ofertę, która sprosta potrzebom najbardziej wymagających pacjentów. Nasi stomatolodzy bez problemu pomogą Ci pozbyć się przebarwień stosując przy tym najnowszą i najskuteczniejszą metodę wybielania zębów lampą Beyond Polus. Cennik zabiegów w naszym gabinecie uzależniony jest od jego rodzaju oraz powtórzeń.

Wybielanie zębów Lampą Beyond Polus

Wybielająca formuła BEYOND pozwala otrzymać rewelacyjne i zadziwiająco pozytywne efekty wybielania. Zabieg opiera się na trzykrotnej aplikacji preparatu wybielającego posiadającego wysokie stężenie. W dalszej kolejności dentysta aktywuje żel zwiększoną dawką energii z lampy, a wszystko to odbywa się w trakcie jednej wizyty. Trwa ona średnio około 1,5 godziny, a po jej zakończeniu efekt wybielania zębów prowadzi do poprawy naturalnego koloru zębów nawet do 15 odcieni w skali Vita. Otrzymany rezultat utrzymuje się około 2-3 lat.

Po zabiegu

Wybielanie zębów lampą Beyond przyczynia się do zwiększonej nadwrażliwości pozabiegowej, a po jego wykonaniu należy zachować przez co najmniej 48 godzin tzw. „białą dietę”. Pacjent powinien powstrzymywać się od spożywania pokarmów i napojów, które mogą ponownie przebarwić zęby np.: zioła, kawa, herbata, tytoń, piwo, czerwone wino, kolorowe alkohole, barwione napoje gazowane, wszystkie zupy, itp. Wśród produktów dozwolonych wymienia się: ryż, jasne sosy, makarony, ziemniaki, białe pieczywo, banany, mleko, białe alkohole, itp. Dodatkowo po zabiegu należy liczyć się także z bezwzględnym ograniczeniem palenia papierosów, ponieważ nadtlenek wodoru potęguje rakotwórcze działanie dymu tytoniowego.

Zalety wybielania zębów lampą BEYOND przedstawiają się w następujący sposób:

✓ sam zabieg przeprowadzany jest w ciągu jednej wizyty, która zazwyczaj trwa – 1,5h,

✓ efekt utrzymuje się do około 2-3 lat, a podczas zabiegu zęby stają się bielsze nawet o 15 odcieni w skali Vita,

✓ po zabiegu widoczne są jego efekty w postaci całkowitego zniwelowania przebarwień powstałych po papierosach, kawie, herbacie czy nawet przebarwieniach uwarunkowanych genetycznie,

✓ omawiana metoda należy do najbezpieczniejszych i najbardziej efektownych ze wszystkich metod wybielania zębów.

Jakie są przeciwwskazania?

Wybielanie zębów lampą Beyond Polus to zabieg, który nie jest przeznaczony dla każdego. Dlatego zanim zdecydujemy się na leczenie konieczna jest konsultacja ze stomatologiem i przedstawienie wszystkich przebytych i obecnych chorób i dolegliwości. Do najpopularniejszych przeciwwskazań należą m.in.:

  • ciąża i karmienie piersią,
  • stan zapalny jamy ustnej,
  • zaburzenia stawu skroniowo-żuchwowego,
  • przyjmowanie mocnych leków m.in. psychotropowych,
  • nadwrażliwość zębów,
  • duża ilość wypełnień.

Jeśli któraś z dolegliwości dotyczy również Ciebie koniecznie poinformuj o tym stomatologa już na pierwszej wizycie.

Rozjaśnianie zębów nakładkowe (nocne)

Ta forma stosowana jest w domu jako nocne wybielanie nakładkowe. Stosowanie tej metody polega na wykorzystaniu indywidualnej szyny wybielającej, na którą aplikowany jest specjalny żel. Metoda zaliczana jest do skutecznych, wygodnych i bezpiecznych umożliwiających wybielenie wszystkich zębów jednocześnie. Nakładki muszą być bardzo dobrze dopasowane, ze względu na zabezpieczenie dziąseł przed kontaktem z wypływającym środkiem wybielającym. Opinie i zadowolenie naszych pacjentów są dla nas najważniejsze. Gabinet Estetica Beauty Dent z Krakowa przygotowuje nakładki indywidualnie dla każdego pacjenta na pierwszej wizycie, kiedy to pobierany jest wycisk. Następnie na jego podstawie, technik wykonuje przezroczyste, elastyczne i idealnie dopasowane szyny. Nocne wybielanie daje 95% skuteczności. Wybielać można zarówno zęby żywe, jak i martwe. Wybielaniu nie ulegają jedynie stare wypełnienia w zębach, w związku z tym w pierwszej kolejności zaleca się wybielić zęby, a następnie wymienić plomby. Jak sama nazwa wskazuje czynność sugeruje się przeprowadzać nocą, w czasie snu. Zauważalny efekt zmiany koloru zębów widoczny jest po około drugiej nocy. W zależności od potrzeby i rodzaju stosowanego żelu kuracja taka trwa od trzech do nawet czternastu nocy. Istotne jest to, że w czasie stosowania kuracji obowiązuje tak zwana „biała dieta”. Wtedy też podobnie jak po wybielaniu zębów lampą, konieczne jest unikanie napojów i pokarmów mogących powodować przebarwienia. Związane jest to z faktem, że szkliwo zębów w trakcie stosowania żelu wybielającego jest częściowo odwodnione i przez to wyjątkowo szczególnie narażone na wchłonięcie mocnych barwników.

Jeśli marzysz o białych, lśniących zębach, skorzystaj z usług wybielania zębów w krakowskiej klinice Estetica Beauty Dent. Zapraszamy ul. Wrocławska 80/54. Wizytę można umówić także telefonicznie +48 662 424 943 lub +48 662 908 992.

'
(3.8/5), głosów: 47
Ocena strony: