Ortodoncja Kraków

Leczenie wad zgryzu, inaczej ortodoncja jest obecnie jedną z najbardziej popularnych dziedzin z działu stomatologii. Jej współczesne osiągnięcia pozwalają na leczenie ortodontyczne nawet dużej wady niezależnie od wieku. Dlatego, jeżeli nie satysfakcjonuje Cię Twój uśmiech i chciałbyś lub chciałabyś mieć proste, estetyczne i piękne zęby zapraszamy na konsultacje ortodontyczne do Estetica Beauty Dent z Krakowa. Wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt pracownia ortodontyczna i zespół specjalistów to gwarancja zdrowego uśmiechu.

Ortodonta - Specjalista w swojej dziedzinie

Lek. dent. Joanna Kania

Pacjenci Pani Joanny mogą liczyć na przyjazną atmosferę i komfortowe warunki. Wiedza i doświadczenie podczas kursów i szkoleń pozwalają na przeprowadzanie bezbolesnego leczenia wad zgryzu.

W pracy zawodowej stosuje rozwiązania oparte na najnowocześniejszych technologiach z dziedziny ortodoncji.

Gabinety Stomatologiczne Estetica Beauty Dent

Nasza klinika zapraszana na profesjonalne leczenie wad zgryzu. Wybież jedną z dwóch dogodnych lokalizacji w centrum miasta.

Kraków, ul. Wrocławska 80/54
poniedziałek – piątek
8:00 – 21:00
sobota
8:00 – 21:00

Kraków, ul. Kurniki 4
poniedziałek – piątek
8:00 – 22:00
sobota
8:00 – 22:00

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ JESZCZE DZIŚ!

Zapisz si ju teraz na zabiegi ON-LINE

Proces leczenia ortodontycznego

W trakcie pierwszego spotkania ortodonta na podstawie bezpośredniej oceny stanu uzębienia, przeglądu jamy ustnej, zdjęcia pantomograficznego (zdjęcia RTG zębów, kości szczęki, żuchwy oraz stawów skroniowo-żuchwowego i zatok szczękowych) oraz cefalometrycznego (zdjęcia RTG w projekcji bocznej) zaproponuje odpowiednie leczenie z wykorzystaniem aparatu stałego bądź ruchomego. Zostanie przygotowany także plan leczenia czyli lista zabiegów, które należy wykonać nim specjalista przystąpi do zakładania aparatu.

Pierwsza wizyta u ortodonty - czego się spodziewać

✓ konsultacja ze specjalistą

✓ przegląd i ocena stanu uzębienia jamy ustnej 

✓ zdjęcie pantomograficzne i cefalometryczne

✓ sporządzenie planu leczenia

Na kolejnej wizycie ortodonta pobierze wyciski niezbędne do wykonania modeli diagnostycznych uzębienia. Zakładanie aparatów ortodontycznych odbywa się dopiero w po zrealizowaniu wskazań w planie leczenia zabiegów takich jak leczenie zachowawcze, usuwanie próchnicy i kamienia, separacja lub usuwanie zębów.

Po założeniu aparatu należy zgłaszać się na wizyty, których częstotliwość uzależniona jest od metody i postępów leczenia. Zwykle wizyty odbywają się co 3-8 tygodni. Na każdej z nich aktywowany jest aparat w związku z przesuwaniem się zębów. Czas leczenie ortodontycznego ustalany jest indywidualnie dla każdego z pacjentów

Nasi ortodonci posiadają wiedzę niezbędną do przeprowadzenia zabiegów zarówno u dorosłych, jak i dzieci (stomatologia dziecięca). Gwarantujemy w 100% bezpieczne metody leczenia w komfortowych warunkach i w nowocześnie wyposażonych gabinetach. Dzięki rozległemu doświadczeniu naszych lekarzy jesteśmy w stanie objąć leczeniem ortodontycznym wszystkich naszych pacjentów.

Współczesna ortodoncja w Krakowie i nie tylko dostarcza wiele rozwiązań. W naszym gabinecie zakładamy:

✓ aparaty stałe,

✓ aparaty ruchome,

✓ aparaty retencyjne.

Galeria ZdjęćDentysta Kraków

Opinie pacjentów

Zobacz, co o naszych usługach ortodontycznych mówią nasi pacjenci. Chcesz podzielić się swoją opinią - zostaw ją na naszej wizytówce Google, na Facebooku lub naszym profilu Znany Lekarz.

 

"Miałam przyjemność korzystać z usług gabinetu, pełen profesjonalizm, świetna atmosfera, gorąco polecam!"
Lucyna Czaban
źródło: Facebook
"Do kliniki trafiłam całkiem przypadkiem, bo podczas weekendu w Krakowie. Co mnie zachwyciło to natychmiastowe przyjęcie z moim bólem zęba, szybka reakcja i fachowa obsługa stomatologiczna. Nie często człowiek spotyka się z taką życzliwością wśród obcych ludzi, a do tego wszyscy mili i uśmiechnięci. Polecam!"
Ola Kindla
źródło: Facebook
"Jestem zachwycona, wyleczyłam zęby szybko i bez bólu. Atmosfera jest sympatyczna, personel pomocny i profesjonalny. Czyściutko, jasno, dojazd super. Nowoczesny sprzęt, a ceny niewygórowane. Polecam, naprawdę warto."
Agnieszka Kaczmarska
"Opieka na wysokim poziomie. Lekarze stomatolodzy są profesjonalni, naprawdę mają dobre podejście do pacjentów, również tych najmłodszych. W moim przypadku leczenie przebiegło bezboleśnie i efekty są trwałe, ale na pewno w razie potrzeby znów pojawię się w klinice Beauty Dent. Przystępne ceny i dobra lokalizacja kliniki."
Alicja Spałek
"Pani Joanna jest profesjonalistką w swoim fachu, a do tego indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta. Wszystkie zeby wyleczyłam już, ale w razie potrzeby na pewno skorzystam z usług Pani Joanny bez wahania."
Joanna Zoruk
źródło: Znany Lekarz
'
(5/5), głosów: 4
Ocena strony: