O nas

Profesjonalna klinika - Estetica Beauty Dent

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo cenią Państwo należyte i przede wszystkim profesjonalne podejście lekarza stomatologa do pacjenta.

 
 

Dlaczego My?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo cenią Państwo należyte i przede wszystkim profesjonalne podejście lekarza stomatologa do pacjenta. Mając na uwadze te, oraz inne oczekiwania z Państwa strony stworzyliśmy profesjonale oraz nowoczesne centrum stomatologii w samym centrum Krakowa. Naszą powinnością jest zagwarantowanie pacjentom najwyższej jakości usług stomatologicznych przy równoczesnym zapewnieniu pełnego komfortu oraz przyjaznej atmosfery. Z tego powodu każdy z zatrudnionych u nas pracowników ukierunkowany jest głównie na stworzenie zadowalającej atmosfery zachowując przy tym wysoki poziom kultury oraz profesjonalizm. Lekarze stomatolodzy skoncentrowani są przede wszystkim na profesjonalnym przeprowadzeniu leczenia.

 
 

Kto leczy w Estetica Beauty Dent?

Centrum Stomatologii Rodzinnej Estetica Beauty Dent pracuje zespół doświadczonych lekarzy specjalizujących się we wszystkich dziedzinach niezbędnych do prowadzenia całościowego leczenia stomatologicznego. Wśród naszych specjalistów znajdą Państwo: lekarzy stomatologów, ortodontów, protetyków, chirurgów dentystycznych oraz implantologów. Przeprowadzamy kompleksowe leczenie z zakresu – stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyki, chirurgii, pedodoncji oraz ortodoncji. Troszczymy się o to, aby leczenie każdego pacjenta odbyło się w możliwie jak najmniej stresującej atmosferze. W następstwie tego ze szczególną starannością dostosowaliśmy ofertę naszego gabinetu, także do potrzeb najmłodszych pacjentów.

 
 

Organizacja w gabinecie

Poza medycznymi aspektami promującymi nasz gabinet staramy się zapewnić Państwu także udogodnienia w sferze organizacyjnej. Pierwszym z nich jest doskonała lokalizacja naszego gabinetu w samym centrum Krakowa. Za pomocą dowolnego środka komunikacji są Państwo w stanie dojechać do nas z każdego punktu Krakowa. Ponadto nasza klinika charakteryzuje się przestronnymi, klimatyzowanymi wnętrzami oraz profesjonalną obsługa. Obszerny zakres usług z jakich mogą Państwo skorzystać w gabinecie daje możliwość indywidualnego podejścia do każdego pacjenta oraz sprostaniu wszystkim jego wymaganiom.

'
(3.9/5), głosów: 132
Ocena strony: