lek. dent. Krzysztof Śliwiński

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum w Krakowie na kierunku lekarsko-dentystycznym, w trakcie którego rozpocząłem również naukę na kierunku lekarskim. Podyktowane zostało to chęcią zdobycia jak najszerszej wiedzy i możliwością ogólnomedycznego spojrzenia na potrzeby i problemy każdego pacjenta. Po ukończeniu studiów lekarsko-dentystycznych podjąłem staż w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej w Krakowie, podczas którego miałem możliwość styczności z wieloma schorzeniami i problemami dzisiejszego społeczeństwa.

Zajmuję się głównie stomatologią zachowawczą i estetyczną jak również chirurgią, co też leży ściśle w polu moich zainteresowań. Wykonuję zarówno leczenie próchnicy w obrębie zębów, odbudowy estetyczne kompozytowe, leczenie nadwrażliwości jak również wybielanie zębów, korekty kształtu, usuwanie.

Uważam, że na proces leczenia i osiągnięcie zamierzonych celów składa się kilka czynników, między innymi komunikacja i partnerstwo w relacji pacjent lekarz, minimalizacja stresu i bezbólowo wykonany zabieg. Cały czas dążę do rozwoju poprzez udział w różnorakich szkoleniach aby móc zagwarantować swoim pacjentom jak najlepszą opiekę i spełniać ich oczekiwania.

 
'
(4.2/5), głosów: 36
Ocena strony: