Lek. dent. Justyna Lemejda

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W trakcie studiów czynnie należała do Studenckiego Koła Naukowego przy Klinice i Katedrze Chirurgii Szczękowo-Twarzowej oraz do Studenckiego Koła Naukowego przy Katedrze i Zakładzie Stomatologii Wieku Rozwojowego, czego efektem są 2 publikacje.

Sta ż podyplomowy odbyła w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką we Wrocławiu. Uczestnictwo w kursach i konferencjach pomaga jej stale podnosić kwalifikacje oraz być na bieżąco z nowoczesnymi rozwiązaniami w stomatologii.

Do każdego pacjenta stara się podejść w sposób indywidualny, proponując kompleksowe rozwiązania. Komfort i zadowolenie pacjenta oraz dokładne wyjaśnianie wykonywanych zabiegów są priorytetem.

Drugim obszarem jej zawodowych zainteresowań jest medycyna estetyczna, ukończyła studia podyplomowe ” Kosmetologia- medycyna estetyczna dla lekarzy” w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia.

Nieustannie kontynuuje rozwój zawodowy, pomaga to w podnoszeniu standardów leczenia pacjentów. Poprawa ich samooceny to ważny krok do wyzdrowienia, gdyż oprócz samopoczucia, estetyka ma coraz większe znaczenie.

Cierpliwość, umiejętność współpracy pozwalają na przywrócenie Pacjentom pięknego uśmiechu.
Odskocznią od pracy są dla niej podróże, literatura biograficzna, zimą- jazda na nartach.

 

Ukończone szkoły

Znajomość języków

Staże

Choroby