Rentgen zębów w Krakowie

Zapraszamy do naszej nowoczesnej i profesjonalnie wyposażonej pracowni rentgenodiagnostyki cyfrowej. Dysponujemy sprzętem najwyższej klasy spełniającym polskie, jak i europejskie standardy w zakresie redukcji dawki promieniowania. Świadczymy usługi w zakresie wykonywania cyfrowych zdjęć rtg niezbędnych do diagnostyki schorzeń zębów oraz stawów żuchwowo-skroniowych. Jeśli musisz wykonać rentgen zębów w Krakowie, zapraszamy do naszego gabinetu Estetica Beauty Dent – zdjęcia otrzymasz w kilka minut.

Zapewniamy bezpieczne badanie, dbamy aby jego cena była dostępna dla każdego pacjenta.

Wykonujemy zdjęcia rtg zębów

punktowe – rentgen zębów ukazujący od jednego do kilku zębów, dzięki dużej dokładności pozwalają na szczegółową ocenę prześwietlanego zęba. Ten rodzaj zdjęć stosowany jest najczęściej w celu zdiagnozowania przyczyny bólu, podczas leczenia kanałowego, czy w chorobach przyzębia.

pantomograficzne – określane także jako zdjęcie panoramiczne. Pozwala na przedstawienie szczęki, żuchwy, łuków zębowych oraz otaczających ich struktur na jednym zdjęciu. Umożliwia ocenę całego stanu uzębienia wraz ze stawami skroniowo-żuchwowymi oraz zatokami szczękowymi. To zdjęcie poglądowe uwidaczniające wszelkie patologie, takie jak próchnica, zmiany okołowierzchołkowe, czy zęby zatrzymane. Stosowane jest w leczeniu endodontycznym, ortodontycznym, a także implantologicznym.

cefalometryczne – umożliwia zobrazowanie tkanek miękkich twarzy, zatok przynosowych oraz podniebienia twardego. Cefalometryczny rentgen stomatologiczny wykorzystywany jest głównie w ortodoncji. Na jego podstawie dokonywana jest ocena wad zgryzu oraz wzrostu twarzy, a w dalszej kolejności sporządzony szczegółowy plan leczenia. Badanie jest całkowicie bezbolesne, nie wymaga też wcześniejszego przygotowania, ani rezerwowania wizyty. Pacjent otrzymuje zdjęcie w formie cyfrowej w kilka minut po jego wykonaniu.

Nasze atuty?

  • najwyższej jakości sprzęt,
  • wykwalifikowany i miły zespół lekarzy,
  • atrakcyjne ceny,
  • krótki czas oczekiwania na wyniki,
  • bezpieczna i precyzyjna diagnostyka.

Zapraszamy do naszej pracowni radiologii Kraków, ul. Wrocławska 80/54. Wizytę można umówić także telefonicznie +48 662 424 943 lub mailowo klinika@beauty-dent.pl

'
(3.7/5), głosów: 22
Ocena strony: